Operatör Ürünleri

Toplu Mesajlaşma Servisleri

Tüm GSM operatörlerini kullanarak marka farkındalığınızı yaratabilir, hedef kitleniz ile hızlı, kolay ve kanunlara uygun bir şekilde iletişime geçebilirisiniz.

Toplu SMS
Toplu MMS
TCKN SMS
Yurtdışına SMS
OTP SMS

Sorgulama & Doğrulama Servisleri

TCKN MSISDN servisi tüm operatörler ile entegredir. Bu sayede veri tabanınızda yer alan tüm TCK numaralarını, Türkiyedeki tüm numaralar içinde sorgulayabilirsiniz. Aynı zamanda TCK numaraları ile birlikte GSM numalarına sahip olduğunuz kişileri de bu servis sayesinde eşleştirebilir bu sayece veri tabanınızı her zaman güncel tutabilirsiniz.

Mobil Pazarlama

Doğru zamanda, doğru kişiler ile pazarlama iletişimi için tüm operatörler ile entegre ve en yeni mobil pazarlama servislerini kullanabilirsiniz. Sizin için en doğru servisi ve stratejiyi birlikte belirliyoruz.

Tüm operatör aboneleri özelinde kampanya planlayabilirsiniz. Operatör – Marka İşbirlikleri servisi ile milyonlarca operatör abonesine SMS ya da MMS gönderebilirsiniz.

Hedefli SMS
Lokasyon SMS
Marka İşbirlikleri

Toplu SMS Paketleri

Turkcell
Toplu SMS Paketleri
Türk Telekom
Toplu SMS Paketleri
Vodafone
Toplu SMS Paketleri

Sizi Arayalım

Dijital yolculuğunuzda sizin yanınızda yer almaktan büyük keyif duyacağız. Ürünlerimiz, şirketimiz ve daha fazlası için bizimle iletişime geçin.